• 4 lata grupy!


  Szmat czasu za nami!
  Tak, tak, tak! Stuknęły nam właśnie równe 4 lata działalności grupy! Piękna, parzysta liczba! Możemy wspominać naprawdę wiele, w końcu istniejemy już niecałe 1500 dni :D Nie będziemy powtarzać jednak tego, co było przedstawiane w aktualce rok czy też dwa lata temu, historia założenia grupy wciąż pozostaje ta sama. Ze swojej strony jestem zobowiązana podziękować za ciężką pracę wszystkim członkom naszej grupy, Wasza praca jest nie lada wyzwaniem, a podejmujecie się jej z taką pasją i mimo przeciwności losu, dalej brniecie przed siebie! Tutaj chciałabym wyróżnić naszą tłumaczkę, Natalye Sasaki. Jest to nasza perełka, pracuje niezwykle ciężko i stale daje z siebie 200% - dziękujemy! Na ogromne podziękowania zasługują również nasi czytelnicy, wspieracie nas swoją obecnością i oby było tak dalej! Im więcej odzewu z Waszej strony, tym większa mobilizacja po naszej, a to natomiast oznacza znacznie więcej projektów :) Korzystając z okazji, chciałabym podziękować jeszcze kilku grupom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w tym okresie, a jest to: Umi Monogatari, Neomelodramatic, Black Lantern Scanlations, StarDust Scanlations. A jak już tak wszystkim dziękujemy, to będę trochę samolubna i podziękuję sama sobie, a co, należy mi się :) Tegoroczna urodzinowa aktualka nie jest co prawda zbyt obfita, jednakże w tym razem wybiliśmy się ciągłością w świątecznym okresie, co, mam nadzieję, wynagradza ten dzisiejszy niedobór. Ale, ale! Czeka na Was wspaniały dojin z Durarary - podbije on Wasze serca! A do tego będziecie mogli zagłębić się w drugim rozdziale nowelki o Chiakim! Nie ma więc na co czekać - zabierajcie się do czytania! (a po lekturze nie zapomnijcie zostawić komentarza :>)

  ♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂

   

  195. Durarara!! dj - Nete mo Samete mo (Zasypiamy i Budzimy się Razem)
  196. Yoshino Chiaki no Baai - Rozdział 2 (Przypadek Chiakiego Yoshino)

  { 9 komentarzy... read them below or Comment }

  1. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, kochane :* Bardzo dużo wspaniałych projektów, mnóstwo wolnego czasu, żeby te projekty przetłumaczyć, zrobić edycję i korektę! Działajcie dalej i przynoście wszystkim ogromną radość :* Bardzo dziękuję za Waszą ciężką pracę, poświęcenie i serce jakie wkładacie robiąc to wszystko :) 100 lat i jeszcze dłużej!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziękujemy Ci, Ayo :> To teraz bandera na maszt i ku Nowemu Światu! Spotkamy się gdzieś na tych bezkresnych morzach, haha :D

    Usuń
   2. Hahaha, koniecznie! :)

    Usuń
  2. Łaaaaaaaał, szefowo, dziękuję, strasznie się wzruszyłam :,)
   Ach, mam nadzieję, że będziemy mogły świętować jeszcze duuużo urodzin grupy. Jest wspaniała <3

   OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego i jak najwięcej tych urodzin i lat spędzonych razem :) Dziękuję za wspaniałe rozdziały szczególnie za Durarara :) Dziękuję za Waszą ciężką pracę :) Jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze :)

   OdpowiedzUsuń
  4. Sto lat!! Sto lat!!
   Ślicznie dziękuję za pyszności ^3^

   OdpowiedzUsuń
  5. DZIĘKUJĘ WAM ZA WASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ W CAŁYM 2015 I ŻYCZĘ WIELE DOBREGO ZARÓWNO W ŻYCIU YAOI, JAK I TYM ZWYCZAJNYM!!!

   OdpowiedzUsuń
  6. DZIĘKUJĘ WAM ZA WASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ W CAŁYM 2015 I ŻYCZĘ WIELE DOBREGO ZARÓWNO W ŻYCIU YAOI, JAK I TYM ZWYCZAJNYM!!!

   OdpowiedzUsuń
  7. To ja też wrzucę jakiś komentarz od siebie, spóźnione, ale zawsze jest.
   Jestem tu od niedawna, jak na te 4 lata (pół roku stuknie?), cieszę się, że mogę współpracować z Wami. Spędziłam tutaj naprawdę wiele miłego czasu, który po odejściu (koniec kiedyś nadchodzi) pewnie będę jeszcze dłuuuugo wspominać.~Ale o tym na razie zapomnijmy, jesteśmy w teraźniejszości.
   Dziękuję Ci Najomiś, za to, że jesteś, podtrzymujesz te fundamenty (no, a także mi przebaczasz). Również reszcie grupy za te wesołe pół roku. ^ ^
   Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku (i spóźnionych urodzin xD)! σ(≧ε≦o)

   OdpowiedzUsuń

 • Amai Akuma - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan