• Nowa strona i dzień dziecka


  Ekhem, ekhem... A więc zaczynamy! Witamy Was bardzo serdecznie na nowej stronie grupy Amai Akuma! ♥ Już spieszymy z wyjaśnieniami, dlaczego się przenieśliśmy. Głównym powodem jest ułatwienie w pracy, a raczej kontroli nad stroną, na serwisie blogspot prowadzenie wszystkiego jest o wiele prostsze. Więc tak, to w dużej mierze dla naszej wygody, ale myślę, że Wam również się tu spodoba :) Wszystko praktycznie pozostaje bez zmian, nie będzie jednak konieczności logowania się, żeby móc pobierać nasze projekty. Wszystkim osobom, które zalogowały się na poprzedniej stronie (amaiakuma.ubf.pl) bardzo serdecznie dziękujemy! Było nas ponad 1,600!!! Przyznam szczerze, że nigdy nie przypuszczałam, że aż tyle osób zainteresuje się tą grupą, ba, nawet nie myślałam, że tyle się utrzymamy. A jednak. Nie tylko dalej trwamy, ale też ciągle się rozwijamy! Nie będę ukrywała, że jestem dumna z tej grupy, jej członków oraz czytelników, wszyscy jesteście moimi perełkami ♥ (ckliwa zaczynam się robić, a to już zły znak...) Ale gdzie to ja już odbiegłam od głównego wątku... Nowa strona = nowe możliwości = nowe wyzwania! Chcecie podjąć je razem z nami? :)

  ♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂
  A teraz kilka słów o tym, co dzieje się na stronie. Aktualnie jeszcze nie wszystkie projekty zostały przeniesione, będę się tym zajmowała, ale ze względu na kilka zmian w moim życiu, może to trochę potrwać. Tymczasem na poprzedniej stronie, jak najbardziej, dalej wszystkie doujinshi są dostępne, więc w razie czego proszę jeszcze chwilowo korzystać z poprzedniego adresu :) Poniżej prezentuję listę serii, które jeszcze nie są zaktualizowane:

  Wszystkie projekty zostały zaktualizowane! ♥

  ♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂
  Kolejna informacja, jeżeli na stronie znajdziecie jakiś niedziałający link do pobrania, przekierowania na podstronę itd. to napiszcie na czacie, wyślijcie e-mail albo informację na GG, będę za to bardzo wdzięczna.

  ♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂
  Dzisiaj dzień dziecka, więc mamy dla Was dokładnie 4 nowe doujinshi~! Każdy smakołyk z innej serii, więc na pewno coś dla siebie znajdziecie.

     

  166. Durarara!! dj - Don't Look Away, Honey (Skarbie, Nie Odwracaj Wzroku)
  167. Katekyo Hitman Reborn! dj - Love and Chain (Miłość i Łańcuchy)
  168. Togainu no Chi dj - Vegue Rooms (Mglisty Pokój)
  169. Death Note dj - 3-nen L-gumi - Hentai Sensei! (Klasa Trzecia L - Zboczony Nauczyciel!)

  ♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂
  A na koniec chciałabym jeszcze bardzo podziękować jednej osobie, a mianowicie mbosska - zawsze zostawiałaś nam jakiś komentarz, który bardzo podnosił nas na duchu! Dziękujemy Ci z całego serca! <3

  I to by było na tyle, jeżeli chodzi o ten wpis, zapewne będzie on jednym z niewielu tak "długich", więc możecie chwilowo się tym nacieszyć... Ach! Jeszcze coś! Napiszcie w komentarzu, albo na czacie, co sądzicie o nowym wyglądzie :)

  { 2 komentarzy... read them below or Comment }

  1. Stronka jest śliczna aż nie mogę się napatrzeć

   OdpowiedzUsuń
  2. Mi się bardzo podoba =) wygląd bloga powala mnie na kolana =) to mój wygląda jak śmietnik xD Życzę wam powiedzenia i czekam na wasze wspaniałe nowości!

   OdpowiedzUsuń

 • Amai Akuma - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan